INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Kuninglik Radza-Buddhi jooga & Qi Gong võimalused
JOOGA - TEE JUMALA JUURDE LÄBI ARMASTUSE
 
Inimkonna loodud võimsamad asjad: RADZA-BUDDHI JOOGA & QIGONG
 
 
 
 
 
Nii puhas kui on süda, nii puhas oled Sa ka ise
Me elame pidevalt kiirustades, mõtlemata sellele, kuidas me käitume ja kuidas meiega käitutakse. See mõtlematu kiirustamine ja sellest tulenev vale käitumine, valede otsuste vastuvõtmine hävitab meie identiteeti, hakates mõjutama  tervist, suhteid, armastust.
Inimene aga on loodud armastama, elama positiivselt, jagades oma paremaid omadusi teistele ning saades nii omakorda õiguse vastu võtta armastust.
Ei ole midagi lihtsamat, kui mõelda positiivselt, anda enda paremad omadused edasi läbi armastuse. Nii puhastub meie maailm ja puhastub teiste oma. Me muutume nii tervemaks ja elujõulisemateks.
Kui sa tunned, et sinus on ebapiisavalt positiivsust või  vajaka armastusest, siis üheks võimaluseks enda arendamiseks on bioenergeetiline Radža - Buddhi jooga, ehk maakeeli „valgusjooga,“ mis tegeleb inimese bioväljade puhastamise, raviga ja sisemise maailma arendamisega. Tegemist on ühe väikese, kuid väga mõjusa osaga joogasüsteemist.
 
Juhtum elust
Radza-Buddhi jooga - unelm, või müstika?

Juhtum 2009 juunis:

"Kui Sa (mina) ei hakka kätt sirutama ja ei tee nii nagu meie (haigla medpersonal) tahame, siis lõpetad (n) ratastoolis ja käsi liikuma ei hakka..."
Kuid, et oli rangluumurd, siis kätt ja sõrmi ei saanudki sirutada ja liigutada. Kuid põhimõtteline teadmine, et ma oskan Radza-Buddhi joogat, ei lasknud teoks saada Võru haigla medpersonali soovi....
(sama olid ka ennustanud Tartu neurokirurgid mõni päev varem, et jään eluks ajaks pooladekvaatse ja halvatuna eluks ajaks voodisse teiste aidata).

Kuid vaid 2 päeva tegin Radza-Buddhi jooga valgusenergeetikat ning kolmanda päeva varahommmikul läbi une näen, et energia voolab sõrmedesse ning need avanevad, sirutavad... Teen silmad lahti ja näen, et sama käsi mis unenäos oli, hoidsin enda enda ees sõrmed lahti  sirutatuna. 

Ja sellise lihtsa 1+2=3 raskusastme harjutuste tegemisega kadus eluks ajaks ennustatud halvatus vaid maailmarekordilise 2 päeva kiirusega.

See on tõesti sdündinud juhtum 2009 aasta juunis, ca kuu peale väga rasket peatraumat ja rangluumurdu, millede puhul tehti peaoperatsioon Tartu Neurokirurgias ja mille puhul langesin 8 päevaks kooma ning tulid halvatusnähud.

Ning teinud hiljem juurde veel Radza-Buddhi joogat ja Chi Kung jõu- ja vastupidavusharjutusi juurde,  sain ka käimisvõime.Ning 3 kuud pärast seda eluaegse halvatuse ennustust me tippmeditsiini poolt juba jooksin staadionil. 
NB! Ning pärast ennustust eluaegsest halvatusest 
Tarmo Metsar (joogatreener)

 Kuninglik Radza- Buddhi jooga & Qi Gong
Miks nimetatakse Radza-Buddhi joogat kuninglikuks joogaks?
Sest siin tehakse joogat just nii nagu peab, saavutades nii max efekti oma arengus, kui ka ei tehta viga endale.
Sest iga areng peab olema aste astmelt kõrgemale liikudes. Mitte, et läksid alles I-klassi ja kohe pärast selle lõpetamist lähed otse ülikooli.
Kuningliikus Radza-Buddhi joogas toimub pidev enesearendamine liikumisega max võimete suunas mida üldse on võimalik saavutada (antud joogaga tegelevad nii Dalai laama, Sai Baba kui teised idamaade pühakud).
Radza-Buddhi jooga hõlmab kõiki erinevaid tuntud joogaliike.  Ehk kord oma arenguteel läbitakse erinevate joogaliikide osad, millega neid erinevaid liike tuntakse.
Sest iga erinev tuntud joogaliik on vaid 1 osa joogast, kui süsteemist. Ning nad on kõik mõeldud erinevatele arenguastmetele tegemiseks (ehk meenutavad kooli, kus tuleb erinevad klassid läbida, et kool lõpetatud saaks. Ehk ennem kui järgmisesse klassi lähed, pead läbima väiksema astme klassi.
Sedasi astmeid läbides pideva arenguga ei teki füüsilisi, vaimseid, psühho jne. vigastusi.
Sest põhiline asi mida joogasse mineku puhul valesti tehakse, ongi lihtsalt selles, et hakatakse tegema asja, milleks veel ei olda valmis.
Ning siis tihti solvutakse, et ei meeldind, ei saadud seda ja seda asja. Ning mis kõige hullem, kui saadi vigastus nii füüsiliselt, või koguni psühho poole pealt. Ehk võidi lausa hullumajja sattuda.
Kui tavaliselt lähevad inimesed joogasse kas meditatsiooni pärast, või siis lihtsalt füüsilist koormust saama, siis Radza-Buddhi jooga puhul on esmane  eesmärk eelkõige hingelise arengu täiustamine ja selleks on omakorda 3 teed:
  1. eetiline
  2. intellektuaalne
  3. energeetiline
Juhtivaks lüliks neis on eetika. Mõtle ainult ilusat, tervet, harmoonilist.
Igas meist, igas olendis on midagi väga haruldast, kaunist, head, suurt ...
Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult oma keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.
Eetilise arengu täiustamise protsess on pikk ja raske, kuid seda aitab intellektuaalse arengu täiustamine.
Siia kuulub ka õige toitumine, hingamine, mõtlemine jne. Eriti aga aitavad seda protsessi psühhoenergeetilised harjutused, kusjuures põhitähelepanu on pööratud südamekeskusele, selle puhastamisele. Me näeme maailma nii puhtana, kui me ise oleme.
Kui on saavutatud teatud tase, siis tulevad ka juba panustamine füüsilisele jõule. Sest kui vundament eetika, vamse ja psühho poolelt tugev, on võimalik sellele rajada ääretult tugev ja vastupidav füüsiline maailm.
 
Treeningutel tehtavad harjutused
 
Tihti kardetakse joogat tema "karmide" harjutuste pärast. Kuid see on ekslik Radza-Buddhi jooga osas. Kuigi Buddhi jooga on ääretult võimas oma võimaluste poolest, on tegemist siiski siin eelkõige energeetikaga. Siin toimub läbi pideva harjutamise bioväljade puhastamine ning bioväljade kaudu mõjutamine. Seega siin otseslt ei tegelda hatha jooga stiilis "jalg kaela taha" panemisega. Küll on siin sees päris suur osa hingamisharjutustel ja väga palju on vaimseid harjutusi.
Mida võib saavutada kuningliku Radza-Buddhi jooga ja Qi Gongiga tegeldes?
 
Ravida ise energiate mõjutamise teel nii tavahaigusi, kui ka väga raskeid, lausa ravimatuteks peetavaid haigusi (vähk, halvatus, sklerosis multiplex, lihaste närbumine jt.)
Pidevalt treenides, keskmiselt iga päev 45-60 minutit, on võimalik saavutada väga tugev intellektuaalne tase. Lisaks saada oskused blokeerida haigusi, vältida haigestumist.
-20 kraadiga 10 min õues viibida nn. alasti, ilma, et üldse külm hakkaks, see on täiesti võimalik.
Viibida vee all hingamata 2-3 min.
Võimalik on ära tunda inimesi pimesi tunnetades nende energeetikat. Hakatakse nägema inimesi läbi, nägema neid pimesi, et kes on kes, või mis on mis: ennustamise võimed,
inimeste mõjutamine.
 
Või kas soovid saada kestvusalade maailmameistriks, või olümpiavõitjaks mingil alal, kuid midagi jääb puudu? Radza - Buddhi joogat ja qi gongi  vallates võid justkui eikuskilt võtta veel lisa energia näol, või unustada valu.
Samuti ei häiri Sind teised ning suudad ka kriitilistel hetketel teha õigeid otsuseid.
Ning kui algab lõpuspurt, kasutada eritehnikat, kust saad lõpuspurdiks meeletu energialaengu, kuigi oled andnud endast samas füüsiliselt juba kõik (näit 30 km siuusatamises sõisdad viimased 5 km sama tugevalt, kui sõitsid esimesed 5 km)
 
Saada oskused rääkimaks ära inimesi, kes keelduvad meiega koostööd tegemast.
Ehk näitena: Kui keelduti igasugusest koostööst, kuid siis 1 min peale teatud tehnika rakendamist, ulatati 550 milj. EEK maksva ettevõtte materjalid, kindlustamaks ta ära.
Tervis ja haigused mille puhul Radza - Buddhi jooga võib aidata
 

Loomulikult tervis ja veelkord tervis. Radža-Buddhi joogaga võib ravida pideval treenimisel ja oskuslikul kasutamisel mitmeid erinevaid haigusi. Ka neid, mille puhul klassikaline meditsiin nõutuks jääb. Siin on ikkagi tegemist aastatuhandete vanuse süsteemi ja õpetusega. 

Radža - Buddhi jooga ja qi gongiga koos võib ravida, saada kontrolli alla sellise raske haiguse nagu epilepsia, sest  on võimalik kontrollida oma ajutegevust ja energeetilisi EEG impulsse. Saada võime kustutamaks EEG diagrammilt lausa epilepsia näitajad ära.

On võimalik kontsrollida vererõhu- ja südamehaigusi, sest nende puhul on oluline osa hingamisharjutustel ja tervislikult söömisel.

Traumade ja  halvatuste puhul on võimalik teatud treeningtsüklitega taastada oma tervis. Seda ka selgroovigastustest t´ingitud halvatuste korral, kui teha järjepidevalt antud harjutusi, mitu tundi päevas ning lisades sinna bioenergeetilised massaazid (Hiina Tuina, Jaapani Shiatsu jt.).
 
Samuti võimalik likvideerida kasvajaid, kui teha õigeid bioenergeetilisi harjutusi, mida pakub Buddhi jooga.
 
Joogatreeningutel toimuvate koolituste teemad:
 
Joogatreeningute 1 osa on ka alternatiivmeditsiini loengud. Seal puudutatakse eneseravi meetodeid ja õpetatakse ennast ravima  ka selliste haiguste puhul nagu:
-halvatused
-kasvajad
-vähk
-sklerosis multiplex
-luude, murrud, liigeste ja kõõluste venitused, rebendid
jt.
 
Räägitakse sellistest raviviisidest nagu:
kvantpuudutus'
tsakraravi
eeterkeharavi
jt.
 
Õpetatakse kuidas rääkida inimesi ära, kui need keelduvad meiega koostööst (müügispetsialistide koolitus) jms. põnevad teemad
 
Koolitus:
 "Kuidas tulla olümpiavõitjaks"
 
 
Info: 55 650 346
E-mail: tarmo9001@hot.ee 
 
 

Siit videost on näha mida kujutavad Radza-Buddhi jooga & qigong ulmelised võimalused.

Tegijaks qigong tõeline meister John Chang
 

 
 

 
Siit videost näha qigong  põhilised jõu- ja vastupidavuse harjutused 
 
NB! Joogatreenigutel õpetan ka erinevaid raviviise qigongiga ja Radza-Buddhi joogaga endal.
 
Näit.: 
  • selgade paikapanek
  • kaela paikapanek, 
  • kaela ja peavalude eemaldamine 
  • halvatuste eemaldamine
  • allergiate, neerujamade kaotamine
  • borrellioosi kaotamine
  • jpt. jamade likvideerimine
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline